İngilizce Burçların Anlamları ve Özellikleri - GetWordly - Wordly

İngilizce Burçların Anlamları ve Özellikleri – GetWordly


ingilizce-burclar

İngilizcede burçlar konusu genel hatlarıyla hayli kolay bir konudur. Bu konuya çalışırken aşağıda görselleri kullanarak İngilizce burçlar konusunu rahatça öğrenebilirsiniz. Şimdi burçlar ve İngilizcelerine bakalım.

 • Capricorn Türkçede Oğlak burcunu temsil eder.
 • Cancer Türkçede Yengeç burcunu temsil eder. 
 • Scorpio Türkçede Akrep burcunu temsil eder. 
 • Leo Türkçede Aslan burcunu temsil eder.
 • Libra Türkçede Terazi burcunu temsil eder.
 • Taurus Türkçede Boğa burcunu temsil eder.
 • Sagittarius Türkçede Yay burcunu temsil eder.
 • Gemini Türkçede İkizler burcunu temsil eder.
 • Virgo Türkçede Başak burcunu temsil eder.
 • Pisces Türkçede Balıklar burcunu temsil eder.
 • Aries Türkçede Koç burcunu temsil eder.
 • Aquarius Türkçede Kova burcunu temsil eder.
İçindekiler göster

İngilizce Burçların Yazılışı ve Okunuşu

Bu başlıkta İngilizce burçların yazılışlarını ve okunuşlarını derledik. İyi bir telaffuza sahip olmak için IPA alfabesini öğrenmeniz telaffuz pratikleri yapmanız şart. IPA hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için Google’a How can I learn IPA yazmanız yeterli.

İngilizce BurçlarTürkçe AnlamıIPA okunuşlarıNormal Okunuşları
CancerYengeç burcu/ˈkæn.sɚ/kaensır
AquariusKova burcu/əˈkwer.i.əs/ıkveriıs
Geminiİkizler burcu/ˈdʒem.ə.naɪ/cemini
AriesKoç burcu /ˈer.iːz/eris
TaurusBoğa burcu/ˈtɔːr.əs/torıs
CapricornOğlak burcu/ˈkæp.rə.kɔːrn/kaprikorn
PiscesBalık burcu /ˈpaɪ.siːz/paysiz
LeoAslan burcu/ˈliː.oʊ/liou
LibraTerazi burcu/ˈliː.brə/librı
VirgoBaşak burcu/ˈvɝː.ɡoʊ/vörgou
SagittariusYay burcu/ˌsædʒ.əˈter.i.əs/saecıteriıs
ScorpioAkrep burcu/ˈskɔːr.pi.oʊ/skorpiou

 

İngilizce Burçlar ve Özellikleri

İngilizcede toplam 12 tane burç bulunmaktadır. Bu burçların isimleri rastgele olarak verilmemiştir. Genellikle takım yıldızları ve astronomik olaylar burçların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Burçların tüm dünyada geçerliliği vardır. Burçlar(Horoscopes) insanların kişilik ve karakter özelliklerini yansıtır. Burçlar insanlar hakkında bilgi sahibi olmamıza yarar.

Bu makalede detaylı İngilizce burçlar ve konu anlatımına ulaşabilirsiniz. Burçların İngilizce ve Türkçe anlamlarına ve özelliklerine yer verilmiştir.

Aries / Koç

Genel Özellikler: Aries burcu olanlar genellikle ön planda olmayı seviyor. Çok cesur ve hırslılar. İşlerinde tutkuludurlar ve motivasyonları hayli yüksektir. Çok fazla özgüvene sahiptirler bu da onların liderlik etmelerine neden olur. Amaçlarına ulaşmak için ellerinden geleni yaparlar. Hayatın zorluklarına karşı pes etmezler. Çabuk sinirlenmelerine rağmen hemen sakinleşebilirler. Yüksek özgüvene sahip olduklarından bazen kibirli olarak görünürler fakat kalpleri temizdir.

General Features of Aries (Aries / Koç İngilizce Özellikler) : Those with Aries sign generally like to be at the foreground. They are very brave and ambitious. They are passionate about their job and they are highly motivated. They have such a self-confidence that it causes them to be leader. They do their best to reach their targets. They do not give up against the hardships of life. Although they get angry quickly, they can calm pacify themselves. They sometimes appear arrogant because they have high self-esteem, but their intentions are soft.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 21 MART – 20 NİSAN
 • MARCH 21 – APRIL 20

Aries / Koç’un Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce) 

Olumlu Tarafları : Cesaretli, hareketli, hiper-aktif, kıskanç, kibirli ve inatçı

Positive Sides : Courageous, dynamic, hyper-active, jealous, arrogant and persistent

Aries / Koç’un Olumsuz Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Olumsuz Tarafları : Egolu, kibirli, emir-veren, umursamaz ve kıskanç

Negative Sides : Having a big ego, arrogant, commanding, reckless and jealous

Aries / Koç’un Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Your responsibilities will increase immensely in the next years. You can make sudden decisions and finish your relationships. It is useful to watch out about this. You need to control yourself. You like to argue, but you shouldn’t argue with your loved ones. You will cut your relations with the past. You will find your life partner. You will have better days in terms of friendship.

İleriki yıllarda sorumluluklarının hayli artacak. Ani kararlar verip ilişkilerinizi bitirebilirsiniz ve bu konuda dikkatli olmakta fayda var. Kendinizi kontrol etmeniz gerek. Tartışmayı seviyorsunuz fakat sevdikleriniz ile tartışmamalısınız. Geçmişle olan bağınızı keseceksiniz. Hayat eşini bulacaksınız. Arkadaşlık konusunda sizi daha iyi günler bekliyor. 

Leo / Aslan

İngilizce Leo burcu ve Genel Özellikleri : Aslan burcu olan kişiler genellikle canlı ve sempatiktirler. Eğlenceli şeyler yaparak zamanlarını harcarlar ve gülmeye çok önem verirler. Karşılaştıkları kompleks durumlar karşısında mantıklı düşünebilirler. Sürekli bir arayış içinde olmalarının yanı sıra ihtiyaç duydukları şeyler için çabalarlar

General Features of Leo: The people who’s zodiac sign is Leo is generally people with live and they are sympathetic. They spend their time by entertaining themself and give more importance on laughing. They can think logically when they encounter complex situations. They are constantly in search of something, by the way, they effort always.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 23 Temmuz – 22 Ağustos
 • July 23 – August 22

 

Leo (Aslan) Burcu Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Olumlu Tarafları : Eğlenmeyi ve konuşmayı seven, dobra olan, cömert ve sadık olan, 

Positive Sides : They love to have fun and talk, are straightforward, generous and loyal

Leo (Aslan) Burcu Olumsuz Tarafları 

Olumsuz Tarafları –( Türkçe – İngilizce)

Müsrif, kıskanç, saldırgan, hoşgörüsüz, alaycı, dar kafalı

Negative Sides : Extravagant, jealous, aggressive-offensive, mocker, narrow-minded

İngilizce Leo Burcu Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Bu sene çalışmaya önem verecekler. Dönen pervane gibi enerji doludurlar ve çevrelerini bu enerji ile etkilerler. Kendi başına hareket etmeyi seveler bu da çevre tarafından çok iyi karşılanmaz. Liderlik ve otoriter olma eğilimindedirler. Kariyer alanına sizi önümüzdeki yıllar gelişmeler bekliyor. Hayli gezi yapacaksınız. Her ne kadar mali olarak sıkıntılı dönemler geçirecek olsanız da eni sonunda toparlanacak ve rahatlayacaksınız.

This year people whose zodiac sign is Leo will give emphasis on working. Like a spinning propeller, they are full of energy and affect their environment with this energy. They like to move on their own, which is not well regarded by the people surrounding him. They tend to be leadership and authoritarian. In a career way, you will improve yourself. You will do a lot of visitings. Although you will be going through financially troubled times, you will eventually relief and recover.

Sagittarius / Yay

Genel Özellikler : Yay belki de burçlar arasında en enerjik olanıdır. Sürekli araştırır, gezer ve öğrenir. Hayatı bir ders olarak görür. Bilgilidir ve tartışmayı sever. Özellikle felsefi tartışmalar. Dışadönük biri olduğu için sürekli aktivite peşindedir. Durmak nedir bilmez. Sürekli insan içinde olmak ister.

General Features of Sagittarius: Sagittarius is perhaps the most energetic of all zodiac signs. He constantly researches, travels and learns. He sees life as a process of lesson. He is knowledgeable and likes to argue, probably philosophical discussions. Since he is an extrovert person, he is in search of activity. He doesn’t know the word of stop. He always wants to be interacted with people.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 23 KASIM – 22 ARALIK
 • November 23 – December 22 
Sagittarius (Yay) Burcu Olumlu Tarafları

Olumlu Tarafları: Dışadönük, bilgili, tartışmayı seven, kültürlü, şanslı, açık-görüşlü, felsefi ve becerikli

Positive Sides : Extraverted, knowledgeable, lucky, open-minded, philosophic, capable

Sagittarius (Yay) Olumsuz Tarafları –( Türkçe – İngilizce)

Olumsuz Tarafları: Sorumsuz, çabuk sıkılan, gürültücü, sabırsız

Negative Sides : Irresponsible, temperamental, noisy, impatient

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Çok aktif ve girişimci birisi olduğu için kimi zaman yalnız kalacaktır fakat bu yalnızlık kendisine yeni birliktelikler açacaktır. Barışçıl ve iyimserdirler ve bu nedenle iyi niyetleri sık sık suistimal edilir. Halk arasında yapmacık olarak görülebilirler. Değişken bir ruh haline sahiptirler ve ilişkilerinde çok fazla iniş çıkış yaşayabilirler. Akıldan ziyade kalplerini dinlemeye ve takip etmeye eğilimlidirler.

Because they are very active and entrepreneur, they sometimes are alone, but this will lead to new togetherness. They are peaceful and optimistic, but that causes others to make use of them. They sometimes are seen cold. Their mood is variable too much and they can go through crisis in their relationships. They tend to follow their heart rather than heart.

Taurus / Boğa

Genel Özellikler : Boğalar durumların gerektirdiği üzere çeşitli bakış açıları takınabilirler. Duygusal ve azimlidirler. Hedeflerine ulaşmada  sabırlıdırlar fakat engeller kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle sabır taşı olacaklardır. Maddi zorluk çekeceklerdir ve bu kendilerini etkileyecektir. İşin aslı kendilerini zor yıllar bekliyor

General Features of Taurus : They can select new perspectives as regards the situations they encounter. They are very patient in terms of reaching their goals but they need much more. They should be like patience stone. They will have difficulty in monetary. To be frank, they will have tough times.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 21 NİSAN – 21 MAYIS
 • April 21- May 21 
Taurus / Boğa Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Olumlu Tarafları: Sıcakkanlı, yardımsever, güvenilir ve pratik

Positive Sides : Friendly, helpful, reliable and practical

Taurus / Boğa Olumsuz Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Olumsuz Tarafları: İnatçı, kinci ve tembel

Negative Sides : Stubborn, vindictive and lazy

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Hayatlarında zorluklar yaşayacaklar fakat bu zorluklar kendilerine tecrübe katacak. Maddi ve manevi problemleri çözmeyi öğrenecekler. Hedeflerine ulaşırken ailesini ve sevgilisini ihmal edebilir. Burada dikkatli olmakta fayda var. İlişkiler kendileri için hayli öneme sahiptir. Yaz aylarını çalışmakla geçirmektense tatil yapmanızda fayda var. İnatçısınız fakat bunu ayarlamanız gerekli

The people whose zodiac sign is Taurus will go through problems, but they are in favour of them. They will gain experience. They can ignore their family and loved-one while trying to reach his target. He should be careful. Their relations have big importance for him. He should spend his time having a holiday rather than working. By the way, you are such a stubborn but you should control it

Virgo / Başak

Genel Özellikler : Başak burcu iş tamamlayıcıdır. Fiziksel ve mental olarak sürekli kendini geliştirmek ister. Detaylar onun için çok önemlidir. Hareketlerine hayli dikkat eder fakat bazen ne dediğini bilmez. Atılgandır fakat biraz kararsızdır. Bu ilişkilerini olumsuz yönde etkileyebilir. Kendilerini ifade etmekte sıkıntı çekebilirler

General Features of Virgo: Virgo people are complementary to work. He wants to improve himself physically and mentally. Details are very important to him. He pays close attention to his actions but sometimes doesn’t know what he’s saying. He is bold , but sometimes he doesn’t know what he is saying. This can negatively affect their relationship. They may have difficulty in expressing themselves

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 24 Ağustos – 23 Eylül
 • August 24 – September 23
Virgo / Başak Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Olumlu Tarafları : Dost, eğlenceli, hızlı ve alçakgönüllü

Positive Sides : Friendly, entertaining, fast and modest

Virgo / Başak OlumsuzTarafları – (Türkçe-İngilizce)

Olumsuz Tarafları –( Türkçe – İngilizce)

Sabırsız, inatçı, soğuk ve şüpheli

Negative Sides : İmpatient, stubborn, cold and suspicious

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Yalnızlık sizin hayatınızın bir parçası olacak. Her ne kadar iş hayatında başarılı olsalar da ilişkiler konusunda öyle değildirler. Ayrıntılara verdikleri önem kendilerini bir adım ileriye taşıyabilir. Pratiktirler ve bazen duygusal olurlar. Kendilerini çevrelerine kabul ettirmek isterler.

Loneliness will be a part of your life. Although they are successful in business life, they are not good at relationships. Their attention to detail can take them one step further. They are practical and sometimes emotional. They want to impose themselves on their environment.

Capricorn / Oğlak 

Genel Özellikler : Maddi dünyaya verdikleri önemin yanı sıra manevi dünyaları da hayli geniştir. Biraz inatçıdırlar. Bazen bir noktada saplı kalırlar ve bu onları kötü durumlara sokabilir. Kendilerini oldukları gibi çevreye kabul ettirmek isterler fakat başkalarını kabul etmezler. Kendi düşüncelerini insanlara dayatabilirler. Bazen geçmişte takılıp kalırlar fakat toplanmaları zaman almaz.

General Features of Capricorn : In addition to the importance they give to the material world, their spiritual world is also quite extensive. They are a little stubborn. Sometimes they get stuck at some point and this can put them in a bad situation. They want to impose themselves as they are but they tend to not accept others. They can impose their own opinions on people. Sometimes they get stuck in the past, but it doesn’t take time to heal.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 23 Ağustos – 22 Eylül
 • August 23 – September 22
Capricorn Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Bilgili, pratik, olumlu, dikkatli

Positive Sides : Knowledgeable, practical, optimistic, careful

Capricorn Olumsuz Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Olumsuz Tarafları –( Türkçe – İngilizce)

Sinirli, kıskanç, depresif ve bencil

Negative Sides : Angry, jealous, depressed and selfish

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler:

Oğlak burcu olanlar asildir. Bu nedenle çevre tarafından pek sevilmezler. Yalnız kalmaları olasıdır. Bu nedenle işlerine daha fazla odaklanırlar ve kariyer yaparlar. Maddiyata verilen önem artacak. İlişkilerinizde sabırlı davranmanız gerekiyor, ani kararlar sizi pişman edebilir. İstediğiniz şeyi yapabilme imkanına sahip olacaksınız fakat aşırıya kaçmamakta fayda var. 

Capricorn people are noble. Therefore, they are not liked by the environment. It is possible for them to be alone. Therefore, they focus more on their jobs and build a career. The importance they give to the material will increase. You need to be patient in your relationships, and sudden decisions may make you regret. You will have the opportunity to do whatever you want, but it’s a good idea not to exaggerate it.

Gemini / İkizler

Genel Özellikler : İkizler burcu çok fazla duyguyu aynı anda yaşayabilirler. Yani değişken bir kişiliğe sahiptirler. Aynı zamanda ikizler burcu aktif ve girişimci ruhludur. İletişim alanında hayli gelişmişlerdir.

General Features of Gemini: They can feel many emotions at the same time. That is to say, they are very variable. Also, they are very active and entrepreneur. They are good at communication.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 21 Mayıs – 20 Haziran
 • May 21 – June 20
Gemini – İkizler Olumlu Tarafları

Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Aktif, girişimci, duygusal

Positive Sides : Active, entrepreneur, emotional

Gemini – İkizler Olumsuz Tarafları

Olumsuz Tarafları –( Türkçe – İngilizce)

İki yüzlü, depresif ve kararsız

Negative Sides : Two-faced, depressed and indecisive

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

İkizler burcunu harika yıllar bekliyor. Birçok fırsatlar ile karşılacaklardır. Bu noktada kararlı olmaları gerek. Flört ve ilişkileri artacak. Kariyer alanına gelişmeler yaşayacaklar

There will be good times for Gemini people. They will have lots of opportunity. They have to be decisive. Their flirt and relations are increasing. They will develop themself in terms of career.

Libra / Terazi

Genel Özellikler : Adalet sembolüyle bilinen terazi burcu eşitlik ve adalete hayli önem verir. Dengeli olmak esastır. Enerjiktir. Terazi insanı yalnız kalmayı sevmez. Sürekli insan arayışındadırlar. Barışçıldırlar ve barış için her şeyi yaparlar.

General Features of Libra : Libra is known for the sign of scales. They give more importance on equality and balance. They are energetic. They don’t like to be alone. They need someone. They are peaceful and they do everythink for the sake of peace.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 24 Eylül  – 23 Ekim
 • September 24 – October 23
Libra – Terazi Olumlu Tarafları

Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Sevimli, adil ve romantik

Positive Sides : Nice, fair and romantic

Libra – Terazi Olumsuz Tarafları

Olumsuz Tarafları –( Türkçe – İngilizce)

Kararsız, duygusal ve şımarık

Negative Sides : Indecisive, emotional and spoiled

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Kararsız olmak sizi fırsatlardan alıkoymamalı. Yeni fırsatlara ve düşüncelere açık olmalısınız. Hiç beklemediğiniz kişilerden beklenmedik tepkiler görebilirsiniz. Sabırlı olun. Bazen bir çıkmaza girdiğinizi düşüneceksiniz fakat bu durumlarda yalnız kalmayın. Mutlaka danışacak ve size yol gösterecek biri olsun.

You are indecisive but you have to be aware of opportunities. You should be open-minded.You can see unexpected reactions from people you know well. Be patient. Sometimes you will think you are end of the road, but it isn’t. In these situations, don’t stay alone. Make sure you have someone to consult and guide you.

Aquarius / Kova

Genel Özellikler : Kova burçları genellikle bağımsızdır ve tek hareket etmeyi severler. İnsanlar arası ilişkilerde sabırlıdırlar. Adil ve mantıklıdırlar.

General Features of Aquarius : They are generally independent and they like to move alone. They are good at human relations. They are fair and logical.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 20 Ocak – 18 Şubat
 • January 20 – February 19
Aquarius – Kova Olumlu Tarafları

Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Bağımsız, adil, açık-görüşlü

Positive Sides : Independent, fair and open-minded

Aquarius – Kova Olumsuz Tarafları

Olumsuz Tarafları –( Türkçe – İngilizce)

Gösterişçi ve haylaz

Negative Sides : Pretentious and naughty

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Kova burçları çok yardımseverdirler ve bazen iyi niyetleri suistimal edilebilir. Niyet ve hedef konusunda dikkatli olmaları gerekiyor. İleriki yıllarda hayatınızı düzene sokacaksınız. Fazla duyarlısınız fakat kendinize de önem vermeniz gerekecek.

They are very helpful but their intention may be abused sometimes. They should be careful about intention and target. You will have to organize and regulate your life in next years. You are very sensitive, but you should also take care of yourself.

Cancer / Yengeç

Genel Özellikler : Yengeç burcu mutluluk peşinde koşan biridir. İçe dönüktürler bu nedenle kalabalığı pek sevmezler. Ailesiyle ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever. Duygusaldırlar ve bu hayatlarını hayli fazla etkiler. Hayatta sürekli problemler ile karşılaşırlar fakat çözüme eni sonu ulaşırlar. Son olarak yardımseverdirler.

General Features of Cancer :  Cancer is someone who searces for happiness. They are introverted so they don’t like crowds. They like to spend time with their family and friends. They are emotional and this affects their lives a lot. In life, they always confront to problems, but they reach a solution eventually. Finally, they are helpful.

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 22 Haziran – 23 Temmuz
 • June 22 – July 23
Cancer – Yengeç Olumlu Tarafları

Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Yardımsever, romantik, sabırlı ve azimli

Positive Sides : Helpful, romantic, patient and determined

Cancer – Yengeç Olumsuz Tarafları

Olumsuz Tarafları – ( Türkçe – İngilizce)

Aşırı duygusal, dedikodu seven, egolu

Negative Sides : Hyper-emotional, babbler, having ego

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Duygusal olarak çok hassas oldukları için her yönden etkilenirler. Ailelerine çok fazla önem verirler. Aşırı yardımsever olmaları bazen kendilerini çok egolu olarak gösterebilir. Olumsuzluklar karşısında sabırlı olmaları önemli nitekim hayli sıkıntı yaşayacaklar. Bazen çok depresif olurken bazen hayat dolu olacaklardır. 

Because they are very emotional, they are open to be affected. They give great importance to their families. They are excessively helpful and that can sometimes make themselves look very egoic. It is important to be patient when they face problems, as a matter of fact, they will have a lot of trouble. Sometimes they will be very depressed and sometimes they will be vivacious.

Scorpio / Akrep

Genel Özellikler : Akrep burcu başkalarına çok önem verir. Her ne kadar duygusal olsa da bunu pek belli etmez. Ketumdurlar yani sır vermezler. Amaçlarına ulaşabilmek için tutkulu davranırlar. İddiaya girmekten kaçınmazlar. Duygusallık ile mantık arasında denge kurarlar. Liderlik özellikleri her ne kadar bastırılmış olsa da bazen gösterirler.

General Features of Scorpio  : Scorpio gives much importance to others. Though he is emotional, he does not show. They are discreet, that is, they do not share others secret. They are passionate about achieving their goals. They don’t hesitate to make a bet. They can balance the sensuality and being logical. Although their leadership features are suppressed, they sometimes exhibit it .

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 24 Ekim – 22 Kasım
 • October 24 – November 22
Scorpio Olumlu Tarafları

Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Sabırlı, disiplinli ve dikkatli

Positive Sides : Impatient, disciplined and careful

Scorpio Olumsuz Tarafları

Olumsuz Tarafları –( Türkçe – İngilizce)

Kimseye güvenmeyen, kin tutan ve suskun

Negative Sides : He doesn’t treat anybody, he is vindictive and silent

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Akrep burcu olan insanlar diğer insanların aksine oldukça ilgi çekicidir. Bu ilgi çekicilik hem iyi anlamda hem de kötü anlamda olabilir. Kararlı olmaları bir yana istediklerini elde etmek için can bile verirler. Değişikliği çok seven akrep burcu, ilişkilerinde de bunu gösterecek. Karşılaştığı problemler karşısında değişmeyi öngörecek. Maddi açıdan ani kararlar vermemesi gerekiyor çünkü batabilir. İlişkilerinde sabırlı olması gerek. Doğru kişi hayatına girecek.

Scorpio people are very interesting unlike other people. That being interesting can be both good and bad. Apart from being determined, they even die to get what they want. Scorpio people, who love change very much, will show this in their relationships. They will apply for a change in their life when they encounter problems. He shouldn’t make sudden decisions financially, because he may go bankrupt. He needs to be patient in their relationships. The true person eventually will go into his life.

Pisces / Balık

Genel Özellikler : Balık burçları diğer burçlara göre daha bilgilidirler. Farklı ortamlara girerler ve oraya uyum sağlamak için sürekli mod değiştirirler. Balık burçları balıklar gibidirler. Derine dalarlar ve oralarda gezinirler. Düşünceli bir yapıya sahiptirler. Sezgisel anlamda kendilerine güvenirler.

General Features of Pisces : They are more knowledgable than other zodiac signs. They go into different groups and they comply with them. They are like fish. They dig deep and stay there. They tend to be thoughful. They trust themself in terms of intuitional

Tarih Aralığı (Date Range)

 • 20 Şubat – 20 Mart
 • February 20 – March 20
Pisces – Balık Burcu Olumlu Tarafları

Olumlu Tarafları – (Türkçe-İngilizce)

Duygusal, melankolik, merhametli, sevgi dolu

Positive Sides : Emotional, melancholic, merciful, soft

Pisces – Balık Burcu Olumsuz Tarafları

Olumsuz Tarafları – ( Türkçe – İngilizce)

Saf, hayal dünyasında yaşama ve bağımlı

Negative Sides : Pure, delusional and addicted

Önümüzdeki Yıllar için Tahminler

Kararsızlık sizi durmadan takip etmekte. Bunun önüne geçmek biraz zor olacak çünkü Balık burçları kararsızlıkları ile bilinir. Eğlenmeyi biliyorsunuz fakat dozunu ayarlamakta fayda var. Hayat sizi oradan buraya sürükleyecek ama sabırlı olmanız gerekiyor.

Indecision follows you without stopping. It will be a little difficult to prevent this because Pisces signs are known for their indecision. You know how to entertain, but it is beneficial to adjust the dose. Life will drag you from here to there, but you have to be patient.

 

İngilizce Kelime Ezberlemek Artık Çok Kolay

Uygulamayı Ücretsiz İndir; Her gün yeni kelimeler telefonuna gelsin
Örnek cümle ve anlamlarını öğren
Hatırlatmalarla pratik yap, kalıcı öğren, unutma
Offline modu ile Internete ihtiyacın olmadan kelime öğren
İngilizce Kelime Öğrenmeye Başla

Recent Content

×
wordly-logo
Wordly İngilizce Öğrenme ve Kelime Ezberleme Uygulaması
Uygulamayı Ücretsiz İndir
Her gün yeni kelimeler telefonuna gelsin
Uygulamayı İndir
×
wordly-logo
تطبيق Wordly لتعلم اللغة الإنجليزية وحفظ المفردات الإنجليزية
تحميل التطبيق مجانا
احصل على كلمات جديدة على هاتفك كل يوم
Uygulamayı İndir
×
wordly-logo
WORDLY ingilis dili öyrənmə və söz əzbərləmə proqramı
Tətbiqi ödənişsiz yüklə
Hər gün yeni sözlər telefonuna gəlsin
Uygulamayı İndir